Novinky v našich kinech
close

TO NEZNÁTE HADÍ DRŽKU! - Drama ze ZOO! Tragická záměna užovky za zmiji písečnou.

JÁCHYME, HOĎ HO DO ROJE! - Thriller, ve kterém se žahavý hmyz stává nástrojem strašlivé včelařovy pomsty.

U POKLADNY SÁL - Bankovní úředník se ocitl v troskách! Lihoviny si pořizuje i z hotových peněz, za které ve finančním ústavu zodpovídá. Společenské drama.

NA SAMOTĚ NEKLESÁ! - Zdatný pornoherec jde nabrat nových mužných sil do osamělé chaloupky na okraji lesa. Klid ale narušují temperamentní italské turistky, které pro rekreantovu potřebu odpočívat nemají pochopení.

JEN HO NECHTE, AŤ MU STOJÍ - Žádná erotika! Hrdinou je tu strojvedoucí, který v tomto železničním dramatu řeší mnohahodinová zpoždění vlaků stojících bez pomoci uprostřed širých lánů.

NA KOLEJÍCH ČEKÁ KRACH - Zde máte šanci dostat pořádný nášup! Vypravíte-li se na film, dostane se vám romantického zážitku ze snímku o velké a zprvu nešťastné studentské lásce absolventů železniční průmyslovky, která ale nakonec zdárně překoná všechny nástrahy.

A JÁTRA JSOU ZDE TICHÁ - Drama z řecké historie o Prométheovi a jeho tichém utrpení, když byl za odcizení ohně pro lidi přikován ke skále, kde mu každý den orel kloval vnitřnosti.

ZAMILOVANÝ PROCESOR - Mysteriózní sci-fi - do výpočetního střediska nastupuje nová programátorka Sharon Stoneová. Za několik dní napadne všechny počítače zákeřný vir....

TŘI DNY KANTORA - Dobrodružný, akční - volné pokračování Obecné školy - Jan Tříska falešně obviněn z falšování zápisů do třídní knihy, za tři dny má přijít inspektor ....

ZDIVOČELA ZE MĚ - Autobiografický, historický - vzpomínky Jacoba Hieronyma Casanovy na pokojskou z Duchcovského zámku. V hlavních rolích Martin Dejdar a Jiřina Švorcová.

SEDMNÁCT ZASTAVENÍ JÁRY - Životopisné drama o putování českého velikána po rodné hroudě

DALEKO OD PRÁCE - Psychologická epopej o vztazích mezi lidmi při akci Z

WIL LIAM, ŠEJK Z PIREA - Historický erotický thriller - Robert Redford chce napsat divadelní hru, ale jeho tři milenky se mu v tom snaží nestoudně zabránit

POHŘEBNÍ HLÍDKA - Krimikomedie ze zákulisí českého krematoria – konkurenční boj dvou pohřebních ústavů nezná mezí

ORDINACE V RÝŽOVÉ ZAHRADĚ - Oblíbený čínský TV seriál ze zemědělského prostředí

DALAS? - Úspěšný filmový seriál ze života amerických lehkých děv